back to homepage
Česky

EA Hotel Jelení dvůr***

Pokoje

Půvabný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou nabízí svým hostům komfortní ubytování ve 30 elegantně zařízených pokojích s vlastní koupelnou v samém centru Hradčan. Elegantně zařízené pokoje jsou vybavené TV/SAT, připojením k internetu, telefonem s přímou provolbou a bezpečnostní schránkou. Příjemné ubytování hostů je podpořeno vkusným a pohodlným vybavením pokojů se širokými postelemi, protialergickým ložním vybavením, prostornou skříní, psacím stolem a židlí nebo křeslem. Samozřejmostí je telefon s přímou volbou z pokoje, televizor se satelitními programy včetně CNN, ruského a německých programů.

Služby

Hotelová směnárna, sekretářské služby - telefon, fax, kopírka, wake up call service, zapůjčení žehličky, žehlicího prkna, deštníku, praní a žehlení prádla, poskytnutí informací o kulturních a historických památkách, aktuálním kulturním dění v Praze, hotelová taxi služba, hotelový mikrobus až pro 8 osob.

Poloha

Hotel se nachází v samém centru Hradčan jen pár kroků od malebného zákoutí Nového světa, Lorety nebo Strahovského kláštera.

Adresa

Jelení 197, Praha 1

Vzdálenost od hotelu Diplomat

Hotel Jelení dvůr je vzdálen v pěší vzdálenosti od hotelu Diplomat (13 minut). Procházet budete ulicemi U Brusnice, Pevnostní a Kafkova.

Web

www.hoteljelenidvur.cz

 

ELF 2017 Convention Secretariat
GUARANT International spol. s r. o.
Na Pankráci 17, 140 21 Prague 4
Czech Republic
Phone: +420 284 001 444
Fax: +420 284 001 448
E-mail: elf2017@guarant.cz

Copyright © 2016–2017 GUARANT International spol. s r. o.