back to homepage
Česky

dormakaba – keylink:
cesta k pružnému mechanickému systému generálního klíče

Kaba keylink – cesta k pružnému uzamykacímu systému Peter Gissing

Když je uzamykací systém plánován pomocí metody keylink, je nyní schopen pružných změn a rozšíření. V uzamykacích systémech, které byly dosud plánovány konvenčním způsobem, mohly být stěží prováděny změny, a pokud ano, tak s velkým úsilím. V uzamykacích systémech plánovaných metodou keylink již organizační změny v rámci systému nepředstavují žádný problém. A to vše velmi jednoduše a s nízkými náklady, cylindrické vložky již není třeba měnit.

Zajímavé partnerské řešení – druhý život vlastního klíče v rámci uzamykacího systému

Ztráta skupinového klíče v mechanickém systému již není problém. Nyní je na trhu jednoduché řešení, které umožňuje překódování dotčených mechanických cylindrických vložek s minimál­ním úsilím. Skupinový klíč je nahrazen, vlastní klíče zůstávají v oběhu.

Kaba mechatronická vložka Peter Arbeiter

Kombinovaná mechanická a elektronická vložka vytváří most nad propastí mezi elektronickým přístupovým systémem a světem mechaniky. Vložka vyhodnocuje oprávnění přístupu mechanické i elektronické části klíče. S čipem umístěným v klipu mohou Kaba klíče ovládat v rámci jediného systému mechanické i kombinované mechatronické vložky i čistě elektronické komponenty. Klíče mohou být rychle programovány a reprogramovány, ztracené klíče jsou elektronicky blokovány.

Kaba evolo smart Peter Arbeiter

Moderní řešení elektronického přístupového systému pro ještě jednodušší správu přístupu. Není třeba žádného dodatečného hardware vybavení pro programování, změnu nebo rušení přístupových oprávnění na dveřích. Vše se provádí rychle a jednoduše pomocí vašeho smartphonu.

ELF 2017 Convention Secretariat
GUARANT International spol. s r. o.
Na Pankráci 17, 140 21 Prague 4
Czech Republic
Phone: +420 284 001 444
Fax: +420 284 001 448
E-mail: elf2017@guarant.cz

Copyright © 2016–2017 GUARANT International spol. s r. o.